Silverbägare och punschmuggar
Valmis
2014-10-26
273251
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 5 st, silver, BÄGARE, 6 st, TUMLARE, silver, 1900-tal, punschmuggar med pärstavsdekor, total vikt ca 465 g
Delvis med monogram, slitage