Klubbat för:
1 500 SEK
1 200 SEK
TUMLARE, 2 st, silver, 1700-tal, otydliga stämplar, delvis svisselerad dekor, höjd ca 3 cm vardera
Bucklor, en med lagningar
273254
2014-10-26