Silvertumlare 1700-tal

Silvertumlare 1700-tal
Silvertumlare 1700-tal
Silvertumlare 1700-tal
Silvertumlare 1700-tal
Silvertumlare 1700-tal
Silvertumlare 1700-tal
Silvertumlare 1700-tal
Silvertumlare 1700-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

1 200 SEK

TUMLARE, 2 st, silver, 1700-tal, otydliga stämplar, delvis svisselerad dekor, höjd ca 3 cm vardera

Bucklor, en med lagningar

273254

2014-10-26