Gunnar Widforss akvarell

Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell

Klubbat för:

7 200 SEK

3 000 SEK

WIDFORSS, Gunnar (1879-1934): Fjällmotiv, signerad och daterad Widforss 1918, akvarell på papper, ca 32x53 cm

273256

2014-10-27