Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986): Gubbe, signerad och daterad Olle Nordberg -63, olja på pannå, ca 21x16 cm

273263

2014-10-29