Modellflygplan
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MODELLFLYGPLAN, 1930-tal, Meccano, fabriksförpackning nr 11, innehållande diverse delar för flymaskinsbygge
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods
Förpackningens delar ej kontrollerade, udda delar till meccanobil medföljer, diverse skador
273264
2014-10-26