Modellflygplan

Modellflygplan
Modellflygplan
Modellflygplan
Modellflygplan

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLFLYGPLAN, 1930-tal, Meccano, fabriksförpackning nr 11, innehållande diverse delar för flymaskinsbygge
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods

Förpackningens delar ej kontrollerade, udda delar till meccanobil medföljer, diverse skador

273264

2014-10-26