John Carlson oljemålning

John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARLSON, John (1896-1979):"På båten står det Resö", signerad och daterad John Carlson 1966, olja på duk på pannå, 37x45 cm

Vågig duk

273271

2014-10-28