Primus M Pettersson olja

Primus M Pettersson olja
Primus M Pettersson olja
Primus M Pettersson olja
Primus M Pettersson olja

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975): "Exotisk stad", monogramsignerad PMP, olja på pannå, 38x45 cm

273272

2014-10-28