Bardisk barstolar USA 1900-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARDISK i form av köpmandisk, USA, 1900-tal, dekor av färgat glas, fotstöd i mässing, glasknoppar, BARSTOLAR,1 par, snurrbara, med svart klädsel, mässing, pärlspikning, höjd 104, 164x69

Skador, hyllplan saknas

273284

2014-10-25