Byrå rokoko
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i olika träslag, beslag i brons, höjd 76, 94x50 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods
Nyckel saknas, fanérskador, fanérbortfall, sprickor, renoverad
273298
2014-10-26