Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅL med FAT, Simon Gate, Orrefors 1920-/30-tal, graverad dekor av dansande kvinnofigurer med slöjor, upptill draperifestonger, skålens höjd 12, längd 22, fatets längd 22,5 cm
Små nagg
273312
2014-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här