Kärl laggat

Kärl laggat
Kärl laggat
Kärl laggat
Kärl laggat
Kärl laggat
Kärl laggat

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄRL, 1800-talets slut, furu, laggat, höjd 58, diameter 52 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods

Bruksslitage

273330

2014-10-26