William Sweetlove

William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SWEETLOVE, William (Belgien, född 1949): "Chevrette", signerad och numrerad 16/50, konstmassa, längd 53, höjd 46 cm

Ett öra med lagningar, slitage

273336

2014-10-26