Strösockerskedar slevar silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STRÖSOCKERSKEDAR, 2 st, SÅSSLEVAR 3 st, silver, 1800/1900-tal, varav en med svarvat, träskaft, total vikt ca 210 g

Delvis med gravyrer, bucklor

273342

2014-10-27