Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STRÖSOCKERSKEDAR, 2 st, SÅSSLEVAR 3 st, silver, 1800/1900-tal, varav en med svarvat, träskaft, total vikt ca 210 g
Delvis med gravyrer, bucklor
273342
2014-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här