Hilda Heyman oljemålning

Hilda Heyman oljemålning
Hilda Heyman oljemålning
Hilda Heyman oljemålning
Hilda Heyman oljemålning
Hilda Heyman oljemålning
Hilda Heyman oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEYMAN, Hilda (1872-1955): Mansporträtt, signerad Hilda Heyman, olja på duk, ca 45x35 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods

273351

2014-10-29