Ljusstakar silver Polen

Ljusstakar silver Polen
Ljusstakar silver Polen
Ljusstakar silver Polen
Ljusstakar silver Polen
Ljusstakar silver Polen
Ljusstakar silver Polen
Ljusstakar silver Polen
Ljusstakar silver Polen
Ljusstakar silver Polen
Ljusstakar silver Polen
Ljusstakar silver Polen
Ljusstakar silver Polen

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Israel Szekman, Warszawa 1800-talets senare hälft, rund välvd fot på fötter, kolonnskaft, klockformad kupa, fötter med dekor av vindruvsklasar, höjd 33 cm, vikt exklusive fyllning 355 g

En fot fylld, bucklor, skeva

273354

2014-10-27