Ram gustaviansk stil

Ram gustaviansk stil
Ram gustaviansk stil
Ram gustaviansk stil
Ram gustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAM, 1800-talets slut, gustaviansk stil, förgylld, etikett a tergo "Hermann Tautz Kunglig Hof Förgyllare & Modelleurmotiv, Stockholm", av detalj efter Sistine Madonna, rammått ca 64x54 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods

273357

2014-10-29