Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÅSSNIPOR, 2 st, OLJELAMPA, silver, Mappin & Webb London resp CG Hallberg Stockholm 1900-tal, höjd ca 8-10 cm, total vikt ca 347 g
Bucklor, gravyr, större såssnipa med tryckskada
273359
2014-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här