Såssnipor och oljelampa i silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÅSSNIPOR, 2 st, OLJELAMPA, silver, Mappin & Webb London resp CG Hallberg Stockholm 1900-tal, höjd ca 8-10 cm, total vikt ca 347 g

Bucklor, gravyr, större såssnipa med tryckskada

273359

2014-10-26