Supsked silver

Supsked silver
Supsked silver
Supsked silver
Supsked silver
Supsked silver
Supsked silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SUPSKED, silver, Henrik Nourin, Norrköping 1766, spår av förgyllning, längd 14,5 cm, vikt ca 27 g

Bucklor bristningar

273362

2014-10-27