Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SUPSKED, silver, Henrik Nourin, Norrköping 1766, spår av förgyllning, längd 14,5 cm, vikt ca 27 g
Bucklor bristningar
273362
2014-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här