Silverbägare

Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE, silver, CG Hallberg, Stockholm 1945, delvis förgylld, dekor, höjd 20 cm
vikt ca 315 g

Gravyr, bruksslitage

273372

2014-10-26