Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BÄGARE, silver, CG Hallberg, Stockholm 1945, delvis förgylld, dekor, höjd 20 cm
vikt ca 315 g
Gravyr, bruksslitage
273372
2014-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här