Karta Norge

Karta Norge
Karta Norge

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARTA, 1700-tal, Homann, Regni Norvegiae, kopparstucken, ca 59x50 cm

Skador

273378

2014-10-26