Skål Hans Hedberg
2014-10-26
273380
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, Hans Hedberg (1917-2007), Biot, Frankrike, stengods, spräcklig glasyr, signerad HHg, höjd 8,5, diameter ca 17 cm
Två mindre nagg