Skål Hans Hedberg

Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, Hans Hedberg (1917-2007), Biot, Frankrike, stengods, spräcklig glasyr, signerad HHg, höjd 8,5, diameter ca 17 cm

Två mindre nagg

273380

2014-10-26