Karta Brandenburg av de Wit

Karta Brandenburg av de Wit
Karta Brandenburg av de Wit

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DE WIT, karta ca 1680, Brandenburg..., gränskolorerad, 49x56 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland

Skador

273382

2014-10-26