Claes Eklund
Valmis
2014-10-26
273383
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
EKLUNDH, Claes (född 1944): Träd, monogramsignerad CE, olja på pannå, 41x33 cm