Modellbåt

Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MODELLBÅT, föreställande Waxholm I, på stativ, längd ca 62 cm

Slitage, lagningar, lösa delar medföljer

273388

2014-10-26