Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, 72/375, färglitografi, 57x86 cm

273396

2014-10-27