Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, 72/375, färglitografi, 57x86 cm
273396
2014-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här