Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLFAT, fajans, 1700-tal, Frankrike, dekor av figurscen samt med text "Je vous annonce le bonheur de la France", diameter ca 23 cm
Krackeleringar
273416
2014-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här