Skålfat 1700-tal

Skålfat 1700-tal
Skålfat 1700-tal
Skålfat 1700-tal
Skålfat 1700-tal

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

SKÅLFAT, fajans, 1700-tal, Frankrike, dekor av figurscen samt med text "Je vous annonce le bonheur de la France", diameter ca 23 cm

Krackeleringar

273416

2014-10-27