Karl Höglund

Karl Höglund
Karl Höglund

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÖGLUND, Karl (född 1940): Cykeltur, signerad Karl Höglund, 22/360, färglitografi, 60x41 cm

273449

2014-10-27