Ruth Milles gips

Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MILLES, Ruth (1873-1941): Flicka, signerad Ruth Milles, gips, höjd 26 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods

Smärre skador och missfärgningar

273450

2014-10-27