Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTURER, 3 st, varav 2 st Ruth Milles och 1 st Christian Eriksson, flickor och pojke, höjd 20-28 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods
Diverse skador
273455
2014-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här