Skulpturer Milles Eriksson

Skulpturer Milles Eriksson
Skulpturer Milles Eriksson
Skulpturer Milles Eriksson
Skulpturer Milles Eriksson
Skulpturer Milles Eriksson
Skulpturer Milles Eriksson
Skulpturer Milles Eriksson
Skulpturer Milles Eriksson
Skulpturer Milles Eriksson
Skulpturer Milles Eriksson

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 3 st, varav 2 st Ruth Milles och 1 st Christian Eriksson, flickor och pojke, höjd 20-28 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods

Diverse skador

273455

2014-10-27