Skrivset jugend
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SKRIVSET, 5 st, brons, jugend, dekor av blomsterslingor, ljusstakar, 1 par, bläckställ, pennfat, bläckhorn, sigill, ljusstakarnas höjd ca 10 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods
Kuntoraportti
Slitage
273460
Päivämäärä:
2014-10-27