Skrivset jugend

Skrivset jugend
Skrivset jugend
Skrivset jugend
Skrivset jugend
Skrivset jugend
Skrivset jugend

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SKRIVSET, 5 st, brons, jugend, dekor av blomsterslingor, ljusstakar, 1 par, bläckställ, pennfat, bläckhorn, sigill, ljusstakarnas höjd ca 10 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods

Kuntoraportti

Slitage

273460

Päivämäärä:

2014-10-27