Saltkar saltströare silver
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALTKAR, 1 par, silver, med glasinsatser, C.G. Hallberg, Stockholm 1920, på 3 kulfötter, dekor med akantusblad, SALTSTRÖARE, 1 par, silver, i form av stop, höjd 3-4 cm
Smärre bucklor, smärre nagg
273467
2014-10-27