Saltkar saltströare silver

Saltkar saltströare silver
Saltkar saltströare silver
Saltkar saltströare silver
Saltkar saltströare silver
Saltkar saltströare silver
Saltkar saltströare silver
Saltkar saltströare silver
Saltkar saltströare silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTKAR, 1 par, silver, med glasinsatser, C.G. Hallberg, Stockholm 1920, på 3 kulfötter, dekor med akantusblad, SALTSTRÖARE, 1 par, silver, i form av stop, höjd 3-4 cm

Smärre bucklor, smärre nagg

273467

2014-10-27