Grötskål med lock i tenn 1850

Grötskål med lock i tenn 1850
Grötskål med lock i tenn 1850
Grötskål med lock i tenn 1850
Grötskål med lock i tenn 1850
Grötskål med lock i tenn 1850
Grötskål med lock i tenn 1850

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÖTSKÅL, med lock, tenn, stämplad 1850, höjd 20, diameter 23 cm

Smärre bucklor

273469

2014-10-27