Vas Gouda 1900-tal

Vas Gouda 1900-tal
Vas Gouda 1900-tal
Vas Gouda 1900-tal
Vas Gouda 1900-tal
Vas Gouda 1900-tal
Vas Gouda 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, glaserad keramik, Gouda,1900-talets första hälft, signerad 92 Fredy Gouda Holland, höjd 28 cm

273478

2014-10-27