Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSA, silver, troligen Frankrike, 1800-talets andra hälft, dekor i vit, blå samt grön emalj, längd 10 cm, vikt 120 g
Emaljbortfall, slitage
273489
2014-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här