Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRANSSON, Bengt (född 1935): Cafe Paris, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 42x35 cm
273493
2014-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här