Rullklaffssekretär
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RULLKLAFFSSEKRETÄR, 1900-talets mitt, Sverige, etikettsmärkt Aktiebolaget Mareno, Malmö, inredning med fack och hyllor, längd ca 100, 142x53 cm, nyckel medföljer
Smärre slitage, ett lås saknar nyckel
273515
2014-10-27