Rullklaffssekretär

Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RULLKLAFFSSEKRETÄR, 1900-talets mitt, Sverige, etikettsmärkt Aktiebolaget Mareno, Malmö, inredning med fack och hyllor, längd ca 100, 142x53 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage, ett lås saknar nyckel

273515

2014-10-27