Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Frukost i det gröna, signerad L Jirlow, 275/300, färglitografi, 40x54,5 cm, Mourlot

273538

2014-10-29