Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JIRLOW, Lennart (född 1936): Frukost i det gröna, signerad L Jirlow, 275/300, färglitografi, 40x54,5 cm, Mourlot
273538
2014-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här