Lennart Jirlow färgliografi

Lennart Jirlow färgliografi
Lennart Jirlow färgliografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Skärgårdsbåt", signerad L. Jirlow, 85/310, färglitografi, 38x56 cm

273540

2014-10-29