Tallrikar silver

Tallrikar silver
Tallrikar silver
Tallrikar silver
Tallrikar silver
Tallrikar silver
Tallrikar silver

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TALLRIKAR, 3 st., silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1900-talets början, rokokostil, diameter ca 26 cm, vikt ca 1600 g
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods

Med monogram, smärre repor

273570

2014-10-28