Tallrikar silver
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TALLRIKAR, 3 st., silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1900-talets början, rokokostil, diameter ca 26 cm, vikt ca 1600 g
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods
Med monogram, smärre repor
273570
2014-10-28