Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
URNA, 2-delad, 1800-talets slut, alabaster, med dekor av bladverk, höjd ca 33, diameter 24 cm
PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods
Nagg
273575
2014-10-28