Harry Johnsson akvarell

Harry Johnsson akvarell
Harry Johnsson akvarell
Harry Johnsson akvarell
Harry Johnsson akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHNSON, Harry J (1826-84): Tintagel Castle, signerad och daterad 27 sep 1850, akvarell, 53x37 cm

Smärre fläckar

273603

2014-10-29