Komposition med gran

Komposition med gran
Komposition med gran
Komposition med gran
Komposition med gran
Komposition med gran
Komposition med gran

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILSSON, MATS (f. 1952): Komposition med gran, otydligt signerad, tryck på vaxduk, 46x199 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

smärre slitage

273609

2014-10-29