Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, de Vez, Frankrike, överfång i rött och grönt, etsad dekor av landskap, signerad de Vez, höjd 20 cm
Smärre repor
273616
2014-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här