Vas med dekor i överfång

Vas med dekor i överfång
Vas med dekor i överfång
Vas med dekor i överfång
Vas med dekor i överfång
Vas med dekor i överfång
Vas med dekor i överfång

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, de Vez, Frankrike, överfång i rött och grönt, etsad dekor av landskap, signerad de Vez, höjd 20 cm

Smärre repor

273616

2014-10-28