Skrivbord med låda i sargen 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SKRIVBORD med låda i sargen, 1800-talets andra hälft, grönlaserat, höjd 80, 58x125 cm, nyckel finns

273637

2014-10-28