Pelle Svedlund oljemålning

Pelle Svedlund oljemålning
Pelle Svedlund oljemålning
Pelle Svedlund oljemålning
Pelle Svedlund oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEDLUND, Pelle (1865-1947): Munkbrohamnen, mot Riddarholmen, olja på duk, osignerad, 35x24 cm

Krackelerad

273673

2014-10-29