Maja Braathens olja Karusellen

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRAATHEN, Maja (1896-1973): Karusellen på Gröna Lund, monogramsignerad MB, olja på pannå, 60x37 cm

Smärre slitage, kantskador på pannå, hål efter spikar längs med kant

273680

2014-10-29