Stellan Mörner oljemålning

Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MÖRNER, Stellan (1896-1979): "Röd stol i grönt", signerad Mörner, olja på pannå, ca 32x23 cm

273699

2014-11-03